Newsy

Posted on

MONTH OF GIVING – akcja Overkill.pl

 Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji – wszystkie szczegóły poniżej (tekst został skopiowany ze strony oficjalnego polskiego fanklubu Metalliki – Overkill.pl
Mamy bardzo fajne i ciekawe wieści z obozu Metalliki i ich fundacji All Within My Hands. Otóż od 3 maja startuje akcja MONTH OF GIVING, która to akcja ma na celu zebranie funduszy, które umożliwią realizację kolejnych form pomocy zaplanowanych przez fundację.

 

 

Zabawa jednak polegać będzie na tym, że rywalizować w szczytnym celu będą ze sobą oficjalne Chaptery Metalliki.

Nie trudno się domyślić, że nasz oficjalny chapter OVERKILL.PL został zgłoszony i od 3 maja zaczynamy pomagać przez cały miesiąc w szczytnym celu, jednocześnie zyskując możliwość wygrania fajnych nagród związanych z fundacją i zespołem.
Nie mamy możliwości przekrzykiwać się śpiewem podczas koncertów, ale mamy możliwość wesprzeć wspaniałą inicjatywę, przy okazji dobrze się bawić, zostawiając w rywalizacji inne fankluby za sobą. Taki jest plan!

Co do kwestii formalnych, wszystkie dokładne informacje, gdzie wpłacać, w jaki sposób, pojawią się 3 maja, kiedy zabawa ruszy oficjalnie. Na pewno poinformujemy o tym na stronie i portalach społecznościowych. Na naszym fanpage’u, oraz grupie „Rok bez koncertu Metalliki rokiem straconym” już mamy odpowiednie zdjęcie w tle, które sugerujemy udostępniać u siebie i znajomych, a po ruszeniu machiny nie bać się udostępniać selfie z wpłatami, ponieważ Wasza kreatywność może zostać nagrodzona przez tajnych agentów z fundacji, którzy nie kryją się z tym, że będą sobie zwiedzać wirtualny świat w poszukiwaniu kreatywnych darczyńców i nagradzanie ich 🙂

To tak słowem wstępu, natomiast co do reszty, prosimy oczekiwać konkretnych informacji 3 maja! My, jako zespół Overkill.pl wierzymy w to mocno, że zmieciemy konkurencję w pył, bo satysfakcja z wygrania takiej konkurencji, to prawdziwy zaszczyt i radość. Czekamy więc na 3 maja, rozbijamy skarbonki z kasą na koncerty, które się nie odbyły i jedziemy z tematem!

Czas na bitwę oficjalnych chapterów fanklubu Metalliki!

W związku z Waszym zaangażowaniem w pomoc dla All Within My Hands Foundation chcemy rozlosować nagrody z logo Overkill.pl wśród darczyńców. Prosimy o przesyłanie screenów wpłat na adres laborek@gmail.com Po zakończeniu akcji nagrody zostaną wylosowane, a zwycięzcy poinformowani.

I nie zapominamy, że walczymy drużynowo i przy przelewie koniecznie zaznaczamy OVERKILL.PL !

Wchodzimy na stronę AWMH, wybieramy z dostępnej listy nasz fanklub, wpłacamy, robimy screena i ślemy fotkę na podanego wyżej maila.

Wróć do strony głównej